AquaProtect - lýtko

 

Poslední kus na skladě

L

délka: 64cm

obvod: ≥ 32cm


  • Skladem - odesíláme do 2 dnů
889 Kč
Kategorie: Aquaprotect - návlek na sádru
 

AquaProtect je účinná ochrana rukou a nohou před vodou, která umožňuje i plavání a koupání. Ochranný obal je z polyuretanu, který je pokožkou dobře snášen, je silný a vícekrát opakovatelně použitelný. Dobře se čistí.Každý model je v nabídce ve velikosti S a L. Výběr správného modelu se řídí objemem v místě, kde má být Aqua Protect uzavřen (přilnout). Neměřte míry přímo v lokti a v koleni. Délku měřte od konce prstů do místa uzavření. Pokud máte pochybnosti o délce modelu, zvolte vždy model delší.

Bezpečné navlékání AquaProtectu: Pokud je povrch drsný, přetáhněte přes něj ponožku nebo podobné krytí, aby se zabránilo poškození ochranného obalu. AquaProtect je velmi elastický – jednoduše přetáhněte a vytáhněte ochranný obal co nejvýše. Jemným tahem ochranného obalu zpět do oblasti svalu obal přilne. Pokud je obal příliš napnutý nebo se na kraji ohýbá, otvor vícekrát silně otevřete, aby se srovnal tlak a obal přilnul. Jste připraveni na sprchování.

Pro koupání a plavání nejprve ruku nebo nohu s ochranným obalem opatrně potopte maximálně do výše okraje obalu. Potáhnete za okraj, aby mohl odejít vzduch. Okraj opět utěsníte. Jste připraveni na koupání a plavání.Výběr správného modelu se řídí objemem ruky nebo nohy v místě, kde má být AquaProtect uzavřen (přilnout). Neměřte míry přímo v lokti a v koleni. Pokud máte pochybnosti o výběru modelu, zvolte vždy model delší. Čištění: Otřít horkou vodou (do 95°C) nebo neagresivním čisticím prostředkem.Dezinfekce: Lze použít přípravky na povrchovou dezinfekci.Sterilizace: V plynovém sterilizátoru ETO-Gas, nepoužívat autokláv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.