Balanční deska dřevěná beUnik

Kód: 4914
Novinka
Značka: beUnik
649 Kč
Skladem externě

Kruhová balanční deska s průměrem 40 cm pomáhá zlepšit rovnováhu a stabilitu celého těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je ideální pro aerobní cvičení a posilování jak horních, tak i dolních končetin. Při cvičení dochází k přirozenému rozvíjení koordinace, motoriky a rovnováhy. Posiluje hluboké svaly, pomáhá odstraňovat bolesti zad, stres a působí i jako prevence zranění páteře. Balanční cvičení je navíc zábavné a účinné už při pouhém udržování rovnováhy. 

Vrchní deska je vyrobena z překližky, která je potažena protiskluzovým korkovým plátem. Spodní balanční čočka je z masivního bukového dřeva. 

Cvičení rovnováhy – jedním chodidlem našlápněte na balanční desku, poté přidejte opatrně druhé a udržujte rovnováhu tak, aby se okraje desky nedotýkaly země. Balanční cvičení pro správné držení těla a napřímení páteře.

Rovnováha na jedné noze – obdobné cvičení jako výše, jen je rovnováha udržována pouze jedním chodidlem. Koleno druhé nohy je přitahováno k hrudníku. Při udržování rovnováhy si pomáhejte pažemi. Nohy poté vystřídejte. 

Kliky na balanční desce – pro posílení mezilopatkových svalů, svalů paží a trupu. Po celou dobu provádění cviků by měly být stále aktivní i svaly hlubokého stabilizačního systému páteře a svalů pánevního dna.

Můžete vyzkoušet různé polohy a pozice, každá změna vyvolá nutnost stabilizace a tím zpevnění vnitřních svalů.


Parametry:

Průměr: 40 cm
Výška: 7,5 cm cm
Hmotnost: 1,7kg
Nosnost: 100 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zdravotní pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: