Bezkontaktní multifunkční teploměr NC150 s pamětí

886
Neohodnoceno

Bezkontaktní infra teploměr 2v1, který nevzbudí Vaše dítě

  • 1 090 Kč 91 Kč –8 %
  • Skladem externě
999 Kč
Kategorie: Zdravotní technika
 

Super rychlé měření během tří sekund. Moderní technologie infračerveného měření vám umožní změřit teplotu na čele bez dotyku. Měření je provedeno během tří sekund bezpečně a hygienicky.

Přesný a spolehlivý.

Spolehlivost a přesnost každého měření zaručuje vyspělý infračervený snímač, použité kvalitní komponenty i samotná konstrukce teploměru. Přesnost měření potvrdili i nezávislé klinické testy.

Multifunkční použití. Teploměr Microlife NC150 nabízí 2 režimy měření. Jednak měření tělesné teploty v rozsahu 34 – 42,2 °C a jednak okolní teplotu a teplotu předmětů v rozsahu 0 – 100 °C. Lze ho použít k měření tělesné teploty na čele, k měření povrchové teploty předmětů a kapalin např. mléka v kojenecké lahvi nebo vody ke koupání…

Šetrný a snadno použitelný. Ergonomická konstrukce zaručuje snadné použití. Lze změřit i spící dítě, které není třeba budit.

Na rozdíl od většiny běžných bezkontaktních teploměrů je možné vypnout zvukovou signalizaci. Paměť na 30 posledních výsledků měření. Teploměr ukládá posledních 30 naměřených hodnot včetně data a času záznamu. Bezpečný a hygienický. Použití nevyžaduje přímý kontakt s pokožkou pacienta.

Nehrozí rozbití skla nebo únik rtuti.

Naprosto bezpečný při měření dětí.

Teplotní alarm. V případě naměření tělesné teploty 37,5 °C a víc teploměr akusticky a opticky (10 krátkých pípnutí a červené podsvícení displeje) upozorňuje uživatele na vysokou teplotu.

Technická data   rozměry (dך×v): 14,1 × 4,4 × 3,7 cm hmotnost: 90 g s bateriemi

rozsah měření:

Tělesná teplota 34 °C - 42,2 °C, okolní teplota 0 °C - 100 °C odchylka měření: ±0,2 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.