Bezkontaktní teploměr Rossmax HA500Q

Bezkontaktní infračervený teploměr

  • 899 Kč 100 Kč –11 %
  • Skladem externě
799 Kč
Kategorie: Zdravotní technika
Záruka: 2 roky
 

Sovičkový teploměr!!! Infračervený lékařský teploměr pro bezkontaktní snímání tělesné teploty z čela pacienta.

Rychlé měření s klinicky ověřenou přesností měření.

Bezdotykový infračervený teploměr Rossmax HA500Q je určen k měření tělesné teploty (hlavně miminek díky svému vzhledu) bezkontaktní metodou. Teplota se snímá ve vzdálenosti do 5 cm nad pokožkou. Měření je velmi rychlé, výsledná hodnota je zobrazena na přehledném displeji během jedné až dvou sekund. Celý proces je bezbolestný a především pro děti bez stresu.

Přesnost měření byla potvrzena provedenými klinickými zkouškami. Podmínkou správně provedeného měření je udržovat snímač teploty v čistotě a měřit na suchém, nezpoceném čele. Před měřením je proto nutné čelo zbavit potu a mastnoty, otřít ho suchým kapesníkem. Nepoužívejte vlhký kapesník, vlhčené ubrosuky nebo lihové tampony, protože tyto ochlazují ošetřené místo a zkreslují výsledek měření. Tímto teploměrem můžete měřit i teplotu v místnosti nebo povrchové teploty předmětů.

Balení obsahuje teploměr, baterie 2× baterie LR03 velikosti AAA, tzv. mikrotužková baterie), ochranné pouzdro a návod v českém a slovenském jazyce.

Popis základních vlastností teploměru: Měření do 5 cm nad čelem Rychlé měření Snímání na čele Měření okolní a povrchové teploty Upozornění na horečku Paměť posledních 9 měření Měření ve °C, volitelně i ve °F Podsvícení displeje Automatické vypnutí Indikace vybití baterií Samokontrolní proces pro indikaci případných nefunkčností Technická data rozměry (dך×v): balení 14,5 × 22 × 5,5 cm, teploměr 14 × 4 × 4 cm napájení: 2× baterie velikosti AAA, 1,5V rozsah měření: Tělesná teplota 34 °C - 42,2 °C, okolní teplota 0 °C - 99,9 °C odchylka měření: Pro režim lidského těla: ±0.3 °C v rozmezí 34~42.2 °C. Pro režim předmětu: ±1 °C při měření teploty objektu mezi 0 - 99,9°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.