Digitální tlakoměr Cardio+ pro iPhone

915
Neohodnoceno

A další přístroj pro milovníky jablíčkové značky s detekcí srdeční arytmie

  • 850 Kč 151 Kč –18 %
  • Skladem externě
699 Kč
Kategorie: Zdravotní technika
 

Plně automatický měřič krevního tlaku s mažetou na paži. Připojení na chytré telefony (iPhone, iPad a iPod touch). Je vybaven patentovanými funkcemi PAD* a MAM*.

Tlakoměr Microlife Cardio+ poskytuje přesné, spolehlivé, klinicky ověřené výsledky měření. Manžeta je určena pro obvod paže 22 – 42 cm. Její ergonomický tvar usnadňuje nasazení na paži. Naměřené hodnoty jsou na displeji zobrazeny barevnou stupnicí podle doporučení WHO (Světové zdravotnické organizace).

Aplikace Cardio+ je zdarma dostupná na App Store.

Měření krevního tlaku, analýza výsledků měření a jejich sdílení je pomocí aplikací Apple. Export dat ve formátu .csv. Microlife Cardio+ je kompatibilní s iPhone 4, 4S, iPhone 3GS, iPad (3. generace), iPad 2, iPad, iPod touch (3., 4. generace).

PAD – Pulse Arrhytmia Detection – detekce srdeční arytmie. Jestliže se v průběhu měření krevního tlaku objeví srdeční arytmie, tak se spolu s hodnotou krevního tlaku na displeji zobrazí také ikona signalizující srdeční arytmii. V případě pravidelné detekce tohoto problému se doporučuje konzultace s lékařem.

MAM – Microlife Average Mode - je vyspělá metoda měření krevního tlaku, která výrazně zvyšuje přesnost měření, odstraňuje vliv nahodilých vlivů a v případě použití v ordinaci lékaře výrazně snižuje vliv tzv. syndromu bílého pláště. Tato patentovaná metoda byla vyvinuta na základě požadavků odborné lékařské veřejnosti o odstranění vlivu syndromu bílého pláště. Měření krevního tlaku v režimu MAM probíhá trojitým změřením hodnoty. Pacient má po celou dobu měření nasazenou manžetu, sedí v klidu a čeká na ukončení měření. Celý proces trvá asi 2 až 3 minuty. Výsledná hodnota je přesná, vylučuje jakékoliv momentální výchylky způsobené vnějšími vlivy.

Technická data napájení: USB kabelem nebo případně z integrovaného akumulátoru (3,7 V / 500 mAh)

Rozsah měření: Krevní tlak 30 - 280 mmHg, tepová frekvence 40 - 200 tepů / min odchylka měření: Krevní tlak ±3 mmHg, nad hodnotou 200 mmHg 2 % z naměřené hodnoty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.