Domácí test na přítomnost drog

Kód: 3774
560 Kč –11 %
teaser veroval domaci test drogy v
560 Kč –11 % 499 Kč
Skladem externě

S domácím testem Veroval® "Drogy" od společnosti HARTMANN lze rychle a bezpečně prokázat známky užívání amfetaminů, benzodiazepinů (uklidňujících prostředků), kokainu, marihuany, metadonu a opiátů.

Vše, co potřebujete, je malé množství moči a 5 minut času.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drogy jsou psychoaktivní látky, které ovlivňují chování a náladu svých uživatelů.

Užívání jednoho nebo více druhů návykových látek s sebou nese významná rizika. Konzumace drog má dlouhodobý negativní dopad na fyzické zdraví jedince a může způsobovat např. paralýzu, selhání ledvin, poškození srdce a plic nebo oslabení imunitního systému.

Kromě těchto zdravotních komplikací mohou v důsledku potencionální závislosti způsobovat také psychosociální problémy, jako je osamělost, zanedbávání práce, ztráta přátel a rodiny a mnohé další. Pokud dochází ke konzumaci drog při řízení automobilu, ohrožuje tak jejich uživatel silniční provoz, čímž ohrožuje život svůj i druhých.

Nebezpečné jsou zejména pro mladé lidi, kteří mají tendenci být odvážnější a rádi zkoušejí nové věci. Jejich užívání s sebou přináší řadu rizik - vzniká na nich závislost a působí negativně na tělesné i duševní zdraví.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: