Inhalátor kompresorový Rossmax NI60 pro děti

Kód: 789
1 520 Kč –8 %
Inhalátor kompresorový Rossmax NI60 pro děti
1 520 Kč –8 % 1 390 Kč
Skladem externě

Přenosný dětský inhalátor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý přenosný dětský kompresorový inhalátor se systémem stálé velikosti částic a technologií regulovatelného průtoku vzduchu. Je navržen pro inhalaci dětem v domácím prostředí.

Dětský kompresorový inhalátor Rossmax NI60 je přístroj určený pro inhalční léčbu alergických reakcí, astmatu, chronické bronchytidy a dalších onemocnění dýchacích cest. Inovativní ventil v nebulizační nádobce reguluje množství mlžiny při zachování stálé velikosti částic. Pro inhalaci jsou vhodné všechny běžné tekuté léky, minerální vody a jiné vhodné roztoky

Ovládání i provoz jsou velmi jednoduché. Léčebný roztok se na mlžinu přeměňuje tlakem vzduchu. Součástí nebulizační nádobky je patentovaný nastavitelný ventil, který reguluje množství mlžiny. Inhalace je efektivní a cílený způsob léčby. Použitím náústku nebo obličejové masky zvýšíte účinnost terapie. K inhalaci je vhodné používat léčivo předepsané lékařem. Pro dávkování, délku inhalace a frekvenci léčby se řiďte pokyny lékaře. Preventivně lze inhalovat Vincentku, fyziologický roztok, vhodné minerální vody nebo solné roztoky a další inhalační roztoky.

Přístroj i jeho příslušenství je bezpečný. Při použití léčiv se řiďte doporučením lékaře, neměňte svévolně dávkování a četnost. Vždy si prostudujte příbalový leták použitého léčiva, ve kterém jsou uvedeny veškeré kontraindikace, vedlejší a nežádoucí účinky.

Popis základních vlastností inhalátoru: MMAD ≤ 3 µm Počet jemných částic (FPD) 75 – 80 % Objem nebulizační nádobky 5 ml Stabilní velikost částic Vhodný pro děti Patentovaný nastavitelný ventil pro regulaci množství aerosolu Náústek a maska pro děti

Napájení z 12V adaptéru

Technická data příkon: ≤ 12W výkon: V závislosti na otevření nebulizačního ventilu v rozmezí 0,08 - 0,2 ml/min rozměry (dך×v): 22 × 14 × 10 cm hlučnost: ≤ 55 dB(A) hmotnost: 334 g (bez příslušenství) napájení: 12 V / 1 A ze síťového adaptéru 230 V / 50 Hz poznámka: Inhalace představuje šetrnou, cílenou a velmi efektivní formu podání léčiva. Je vhodná při nachlazení, zánětech dýchacích cest, jako podpůrná léčba při astmatu, alergických reakcích a dalších onemocněních dýchací soustavy. Výhodou proti orálnímu podání léčiv je rychlé vstřebání účinné látky a cílená léčba bez zátěže zažívacího traktu.

Při léčbě se řiďte doporučením a dávkováním určeným lékařem, v případě prevence se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Doporučení pro inhalaci: Během celé léčby zůstaňte v klidu. Nadechněte se mlžiny, chvíli zadržte a vydechněte. Opakujte po celou doporučenou dobu. Dodržujte lékařem doporučenou dobu a četnost terapie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: