Luxusní akupresurní podložka nohou PEARLS

3546
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Akupresurní masážní podložka Pearls, v luxusním a originálním provedení, je vybavena pohyblivými oblázky, které účinně masírují celá chodidla. Pohyblivé oblázky zprostředkují velmi účinnou a hojivou akupresurní masáž. Hroty oblázků jsou opatřeny gelem obsahující perlový prášek. Základna podložky ve tvaru chodidel, je vyrobena ze speciálního měkoučkého silikonu.

  • 2 850 Kč 210 Kč –7 %
  • Skladem externě
2 640 Kč
Kategorie: Akupresura a Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky
 

Podložka obsahuje oblázky, jejichž hroty jsou opatřeny gelem obsahující perlový prášek, který je již tisíce let využíván zejména v oblasti asijských terapeutických metod. Perlový prášek podporuje krevní oběh, zpomaluje stárnutí a regeneruje celé tělo.

Akupresurní masáž chodidel je velmi účinná, ale současně může být i bolestivá. Masáž na akupresurní podložce Pearls je jedinečná, díky pohyblivým silikonovým oblázkům, které netlačí, pošlapávání a masáž je naopak efektivní. Pravidelné pošlapávaní na podložce několikrát denně příznivě ovlivní fungování celého těla. Na ploskách celých chodidel se projektují všechny životně důležité orgány, kdy masáží jejich funkci posílíte a rozproudíte Vaši životní energii.

Pohyblivé oblázky jsou nastavitelné dle ergonomie chodidla. Ideální výstupky pro vnější a vnitřní chodidlo, pro patu, pro bříško chodidla i s prsty.

Účinná akupresurní masáž i pro nedostupná místa chodidla. Masáží jednoduše pomůžete k prokrvení celých nohou, krev se rozproudí a nestagnuje, předcházíte tak tvorbě žilních vměstků – varixů. Po masáži se budete cítit svěží a zregenerovaní. Výrobek ocení ti, kteří mají ploché nohy, zborcenou klenbu nebo jsou po operaci s haluxy.

Luxusní a originální design podložky je ve tvaru chodidel a díky příjemné tělové barvě se jistě stane elegantním doplňkem interiéru doma, v ložnici, v koupelně nebo kanceláři. Doporučujeme pro wellness centra, masážní salóny i na domácí použití.

  •   Nejmodernější design a použité materiály
  •   Příjemná a účinná masáž
  •   Nadstandartní kvalita

 

Podložka se skládá ze dvou částí, které se po použití mohou složit a podložku můžete zavěsit.

Před použitím podložku rozložte na pevné a stabilní podlaze, dále pošlapávejte po oblázcích.

Choďte po podložce výhradně bosi nebo v ponožkách.

Používejte několikrát denně, ideálně po dobu 10 minut. Nedoporučujeme používat více jak 10 minut, pak by akupresurní masáž neplnila preventivní ani léčebný význam.

Dodržujte pitný režim.

Podložka je zcela voděodolná. Využijete ji v interiéru, na suchém i vlhkém prostředí. Pomocí dodaného lepidla můžete na hladký povrch (nejlépe na dlaždičky) přilepit dodané zarážky, do kterých složenou podložku po použití zavěsíte. Pro uskladnění podložky využijete tradiční dřevěný stojánek a nebude Vám nikde zabírat místo. Podložka Pearls je lehce přenosná.

Parametry výrobku:
Rozměry: 50cm x 58cm
Váha: 2,5kg
Barva: tělová
Materiál: oblázky – pryskyřice, perlový prášek v gelu
                   základna podložky – měkký silikon 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.