Masážní přístroj - Bederní páteř

Kód: 4076
4 469 Kč
Skladem externě

Elektronický masážní přístroj sloužící k protažení bederní páteře v kombinaci s funkcemi vibrační masáže, infračerveného světla, magnetoterapie a termoterapie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční masážní přístroj využijete při akutních i chronických bolestech bederní páteře, výhřezu ploténku, ischiasu (ústřel, "houser"), ztuhlých bederních svalech, vysunutém obratli nebo při zúžení páteřního kanálu.

Přístroj je vhodné používat i preventivně po namáhavé práci či po dlouhém sezení.

Samotné protahování páteře je obstaráno vestavěným vzduchovým polštářem, který zvyšuje a snižuje masážní přístroj, čímž prochází k dynamickému protažení bederní oblasti. Ovládání polštáře je obstaráno automaticky nebo manuálně dálkovým ovládáním.

Dva vibrační motory se postarají o promasírování ztuhlých a bolavých svalů. Funkci lze použít samostatně nebo v rámci automatického programu.

Infračervená tepelná terapie uvolní, prohřeje svaly a uvolní od bolesti a napětí. Teplota je nastavitelná ve třech stupních. Funkce je použitelná samostatně, v protahovacích režimech i během masáže.

Magnetický čip slouží k regeneraci buněčných tkání.

V balení najdete i oboustrannou podložku, která vám umožní použití přístroje i na měkkém povrchu (postel, pohovka, lehátko apod.)

Doporučená poloha přístroje je mezi obratlem L1 a L5. Nejdůležitější je příjemný pocit a pohodlí. Ideální je přístroj používat na tvrdém podkladu. Doba používání během jednoho cyklu je 10-15 minut. Poté je před dalším použitím vhodná pauza alespoň 5-10 minut. Při chronických potížích používejte 20-30 minut denně. Nepřekračujte dobu používání 60 minut denně.

Před použitím protahovací funkce doporučujeme nejprve prohřát bederní oblast pomocí funkce HEAD, můžete přidat i funkci vibrační masáže, kdy uvolníte ztuhlé svaly. Prvních několik dní používejte nejprve manuální funkci na protažení bederní páteře, pomocí tlačítka MANUAL, kde si sami regulujete výšku vzduchového polštáře. Přístroj tak můžete nastavit ručně do výšky, která je vám příjemná a nepůsobí bolest, postupně zvyšujte výšku přístroje. Automatické programy AUTO1 a AUTO2 doporučujeme použít až po několika dnech používání.

 

Parametry výrobku:

Materiál: ABS + polykarbonát

Výkon: 24 W

Napětí: 100-240 V

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akupresura a Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: