Přírodní polštář Atlas - Špalda

Kód: 859
1 299 Kč
Skladem externě

Přírodní materiál polštáře je komfortní pro váš klidný spánek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polštáře ATLAS se vyrábějí v chráněných dílnách na území Belgie a Nizozemí z vysoce kvalitních přírodních produktů.

Tyto polštáře byly vyvinuty pro zpříjemnění každodenních chvil odpočinku a jejich cílem je přinést úlevu a zasloužený zdravý spánek. Polštáře jsou dodávány ve variantě s pohankovou nebo špaldovou náplní. Pohankové polštáře jsou plněny drobnými slupkami ze semínek pohankyŠpaldové polštáře mají náplň tvořenu semínky nejstaršího a nejkvalitnějšího druhu pšenice - špaldy

PROČ POLŠTÁŘ S PŘÍRODNÍ NÁPLNÍ?Spánek na polštáři z přírodních materiálů přináší mnoho pozitiv. Tento sypký přírodní materiál je nebývale pružný a tvarově přizpůsobivý. Pohankový nebo špaldový polštář je ideální jako podhlavec na spaní, jelikož přirozeně podpírá hlavu i páteř a umožňuje dokonalé uvolnění svalstva ramen a šíje. Tyto polštáře umožňují optimální cirkulaci vzduchu, mají schopnost pojmout lidský pot a odvádějí přebytečné teplo. Sypká náplň s neutrální téměř neznatelnou vůní při spánku jemně masíruje šíji a zátylek. Polštáře tak vytvářejí příjemné klima pro ničím nerušený zdravý spánek. Přírodní náplň polštářů má schopnost akumulace tepla, můžete je tedy v případě potřeby nechat prohřát u radiátoru nebo na sluníčku a blahodárné pečující teplo z nich bude ještě po dlouhou dobu vyzařovat. Pohankové i špaldové polštáře jsou samozřejmě vhodné také pro alergiky, jelikož roztoče ani jiné mikroorganismy v jejich obsahu nenacházejí žádné zužitkovatelné součásti.

ŠPALDOVÝ POLŠTÁŘ Také špaldová náplň je vhodným řešením pro zdravý spánek při alergiích nebo potížích se zablokovanou páteří, bolestmi hlavy, šíje či zad. Špalda je v porovnání s pohankou ještě vzdušnější, takže se výborně hodí v horkém počasí anebo pro osoby, které trpí nadměrným nočním pocením. Pravidelné používání polštáře působí antidepresivně a napomáhá zmírnit četnosti astmatických záchvatů. Špalda má také pozitivní vliv při potížích jako je dna, revma, bolesti kloubů, křečové žíly apod. Špalda navíc obsahuje vysoké procento kyseliny křemičité, která napomáhá tvorbě chrupavek, což je důležité zejména u dětí. Špaldě se dokonce připisuje také ochranný účinek před působením geopatogenních zón.

PÉČE POLŠTÁŘE: Polštáře jsou vybaveny praktickým zipem, který umožňuje volný přístup k sypké náplni. Různí lidé mají různé potřeby na podhlavec určený ke spánku, někdo má raději plošší tvar, někdo zase plný polštář. Možnost ovlivnit množství materiálu uvnitř polštáře tak uspokojí individuální přání každého z nás. Životnost pohankových slupek i špaldy je při každodenním používání minimálně 5 let a to prakticky bez nutnosti údržby, polštářek stačí jen přirozeně protřepávat a provzdušňovat. V případě potřeby doplnění nebo výměny náplně jsou k dispozici tzv. náhradní náplně, které lze dokoupit zvlášť.  

Parametry

Hmotnost 2.5 kg

Rozměry 50x60 cm

Náplň špalda

Doplňkové parametry

Kategorie: Anatomické a ergonomické polštáře
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: