SET Svět princezen Zdravá lahev + box Zdravá sváča + Floppy krytka

Kód: 3882
569 Kč
Skladem externě

Cenově výhodný set složený ze Zdravé lahve 0,7l, krabičky na jídlo Zdravá sváča, čiré Floppy krytky a náhradní zátky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vyrobena z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Tento materiál se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví. Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a BPA.

Zdravá lahev nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení. Zdravá lahev je určena pro nápoje až do 100°C. Zdravou lahev lze vyvařovat podobně jako skleněné kojenecké lahve (teplota 100°C po dobu 5 minut) a nebo v ní ohřát nápoj v mikrovlnné troubě (výkon 900W po dobu 2 minut).

Má snadnou údržbu díky širokému otvoru pro plnění i čištění, je možno mýt ji opakovaně v myčce(skladovat otevřené). Zdravá lahev má uzamykatelné víčko s open/close systémem a těsnící kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje.

Výhodou je nízká hmotnost a snadná obsluha – ocení ji především děti, senioři a zdravotně postižení.

 

Box na jídlo Zdravá sváča je rovněž vyroben ze zdravotně nezávadného polypropylenu. Svačinovou krabičku je možné mýt v myčce a používat ji k ohřevu jídla v mikrovlnce.

 

SET je složený ze Zdravé lahve 0,7l, svačinového boxu Zdravá sváča s odnímatelnou přepážkou, čiré Floppy krytky a náhradní zátky

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sety Zdravé lahve a Zdravého boxu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: