Třešňové pecky - vonný polštářek Eukalypt

Voňavý kamarád pro vaší relaxaci

  • 560 Kč 71 Kč –13 %
  • Skladem externě
489 Kč
Kategorie: Chladivé a hřejivé polštáŕky
 

Hřejivé polštářky Cherry Aromatics najdou své uplatnění v každé domácnosti, nejen, že poslouží jako hřejivý obklad při bolestech břicha, zad či ztuhlé šíji, ale můžete je účinně využít také při aromaterapii. 

Třešňové pecičky uvnitř podušky se optimálně přizpůsobí tvarům Vašeho těla a své přírodní teplo dokážou vyzařovat po překvapivě dlouhou dobu. 

Polštářek podlouhlého tvaru Vám přesně padne okolo krku, stačí jen vložit ho na 3 min. do mikrovlnné trouby, poté na jeho rohy aplikovat esenciální olej a o vše ostatní už se Cherry Aromatics postará sám...

Esenciální oleje: Účinek 100% přírodních esenciálních olejů je znám již od starověku, jejich pozitivní vliv na naši fyzickou i emocionální pohodu jsou nesporné. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Inhalace - vdechování - je jednou z nejklasičtějších a nejpohodlnějších forem využití esenciálních olejů v domácích podmínkách. Esenciální olej je uchován v praktickém spreji pro snadnou aplikaci.

Eukalypt - Jeden z nejúčinnějších esenciálních olejů využívaný především při všech dýchacích obtížích, zlepšuje dýchání při kašli a bronchitidě, rozšiřuje cévy a podporuje koncentraci. Má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a působí protizánětlivě. Používá se také při revmatismu a bolesti svalů. Eukalypt patří k základním esencím v aromaterapii.

Hřejivé polštářky Cherry Aromatics nahřejete za 3 minuty v mikrovlnné troubě, ale lze je nahřívat i v klasické troubě.  Třešňový polštářek lze na rozdíl od podušek s obilnými zrny bez obav prát v pračce.

Parametry Hmotnost 0.9 kg rozměry 13x55cm náplň třešňové pecky vůně eukalypt ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 minuty (700W) ohřívání v klasické troubě max. 15 min. (max. 150°C) praní možno prát v pračce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.