Cestovní ultrazvukový inhalátor MESH

799
Neohodnoceno

Spolehlivý pomocník na cesty

  • 2 190 Kč 191 Kč –9 %
  • Skladem externě
1 999 Kč
Kategorie: Zdravotní technika
 

Cestovní membránový inhalátor NE-105 MESH je dobrou volbou pro všecny, kteří potřebují mít inhalátor neustále při ruce. Nový systém tvorby aerosolu pomocí membránové technologie snižuje spotřebu farmaka a zvyšuje jeho využitelnost. Umožňuje snadné použití celé rodině, jednoduchou manipulaci a diskrétní použití i mimo domov. To vše při zachování všech důležitých funkčních parametrů – optimálního výkonu a standardní velikosti částic.

Inhalátor NE-105 MESH je druhou generací membránových inhalátorů. Jsou u něho překonány všechny nedostatky předchozích typů a proto se jak svými parametry, tak výkony vyrovná běžným profesionálním inhalátorům.

Ultrazvukový inhalátor s membránou vytvořenou novou výrobní technologií NE-105 MESH slouží k léčbě horních a dolních dýchacích cest. Střední velikost částic je 4,8 µm. Přístroj je vhodný k používání doma i na cestách. Inhalátor má hlavní jednotku a vyměnitelný nebulizační modul, který slouží zároveň jako zásobník. Je možné v něm uchovávat léčivo. Tento systém dovoluje použití několika druhů léčiv (každé z léčiv je v jednom modulu) nebo individuální použití (každý rodinný příslušník může mít vlastní zásobník se svým léčivem). Díky tomuto konceptu a malým rozměrům je zcela mimořádně vhodný pro cestování, do práce nebo do školy. Doma si připravíte léčivo do zásobníku a v průběhu dne je možné kdykoliv diskrétně inhalovat. Doporučené množství léčiva v zásobníku je do 10 ml.

Cestovní použití podporuje i možnost napájení z baterií. Díky těmto vlastnostem ho lze použít také jako plnohodnotnou náhradu lékových sprejů. Velikým kladem inhalátou NE-105MESH je možnost provozu v jiné než svislé poloze, inhalátor pracuje i v náklonu za předpokladu, že je membrána zaplavena léčivem. Proto můžete inhalovat v sedě i v leže, podmínkou pro funkčnost je pouze zaplavení membrány léčivem. Léčba inhalací aerosolu může zabránit onemocnění dýchacích cest.

Inhalace je efektivní způsob léčby, která může být přímo cílená na nemoci dýchacích cest nebo slouží k potlačení projevů nachlazení. Léčí vedlejší projevy těchto chorob a zrychluje uzdravení. Léčba by měla být prováděna v klidném a relaxačním prostředí. Inhalujte pomalu a zhluboka, aby se léčebný přípravek dostal průduškami hluboko do plic. Vydechujte normálně. Při dodržení těchto zásad bude inhalace vysoce efektivní. Jako léčivo je možné použt jakýkoliv řídký roztok. Pokud je hustý, je možné ho naředit. Při inhalaci dbejte doporučení lékaře ohledně typu léčiva i délky a četnosti inhalace.

Technická data

výkon: 0,25 ml/min rozměry (dך×v): 55 × 60 × 127 mm

hmotnost: 150 g (bez baterií) napájení: 2 × baterie AA alkalická (tužková baterie), možnost dokoupení napájecího síťového zdroje

Součástí balení jsou malá a velká maska, náústek, baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.