Nahřívací a chladící polštářky s třešňovými peckami

Nahřívací a chladící polštářky s třešňovými peckami jsou přírodní pomůcky, které se používají pro lokální tepelnou nebo chladivou terapii. Tyto polštářky jsou naplněny sušenými peckami z třešní, které mají schopnost dlouho udržovat teplo nebo chlad. Pro nahřátí polštářku ho obvykle vložíte do mikrovlnné trouby na několik minut nebo ho zahřejete v tradiční troubě podle návodu výrobce. Třešňové pecky ve vnitřku polštářku akumulují teplo a postupně ho uvolňují, když polštářek aplikujete na požadovanou část těla. Toto může pomoci uvolnit svalové napětí, zmírnit bolesti svalů nebo kloubů a poskytnout obecný pocit tepla a pohodlí.

4 položek celkem
3355927 Kirschkernkissen Nackenhörnchen 40064 800x800
550 Kč –9 %
499 Kč

Jedinečný krční polštářek s třešňovými peckami přináší úlevu při bolestech krční páteře, šíje, ramen, uvolní ztuhlé svalstvo, uleví od stresu a napětí. 

Kód: 4082
krcni nahrivaci polstarek s tresnovymi peckami 40 x 28 cm
595 Kč

Teplo pro krční páteř

Kód: 4827
pás nahrivaci polstarek s tresnovymi peckami 14 x 55 cm
690 Kč
Kód: 4836
nahrivaci polstarek s tresnovymi peckami 20 x 30 cm
490 Kč
Kód: 4833

Pro chladící účinek se polštářek většinou vloží do plastového sáčku, aby se zabránilo navlhnutí, a uloží se do mrazáku na určitou dobu. Chladivý polštářek lze pak použít k zmírnění otoků, bolesti hlavy, horečky nebo k poskytnutí úlevy při zraněních, jako jsou naraženiny nebo vymknutí.

Polštářky s třešňovými peckami jsou oblíbené díky své přírodnosti, opakovanému použití a snadné manipulaci. Je důležité dodržovat pokyny pro správné nahřívání či ochlazování, aby nedošlo k popálení nebo poškození tkaniny polštářku.