Hřejivý límec na šíji Neck Warmer

Kód: 4719
990 Kč
Skladem - odesíláme do 2 dnů

Příjemné teplo uvolní svalové napětí v oblasti horní části zad a šíje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si příjemné teplo kdykoliv… Nabíjecí termofór Lanaform Neck Warmer na ramena a krk pomůže od bolesti a svalového napětí. Termoterapie, neboli aplikace tepelného zdroje na cílové části těla aktivuje krevní oběh a podporuje obnovu buněk. Hřejivý polštář Neck Warmer je ihned připraven k použití. Nevyžaduje žádné plnění, takže nehrozí popálení prstů. K plnému nabití postačí 10 – 15 minut. Po nabití vyzařuje jemné, konstantní teplo po dobu nejméně 3 hodin. Během této doby můžete relaxovat nebo číst, ale také vařit, pracovat, prostě všechno možné bez omezení.

Příjemné zahřátí s širokou škálou výhod Chcete se zahřát v chladných dnech? Vyhřívací podložka Neck Warmer na krk a ramena příjemně uvolní a zahřeje šíji během několika vteřin. Už žádné problémy s kabely a zástrčkami. Neck Warmer je navržen tak, aby byl používán zcela autonomně. Jakmile je samostatná elektrická ohřívací láhev nabitá, můžete ji ihned používat. Ohřívač krku je vybaven bezpečnostním termostatem, který zabraňuje přehřátí. Na konci každého nabití se termofór automaticky vypne. Vodní vak je zhotoven ze 3 vrstev, které jsou zcela vodotěsné a zajišťují maximální ochranu.

Potah Neck Warmer je vyroben ze směsi velmi měkkých látek příjemných na dotek. Jeho vlákna jsou vyrobena z recyklovaných PET láhví, přičemž k výrobě produktu bylo pooužito nejméně 16 láhví.

Vlastnosti produktu:

  • Provoz ze sítě
  • Rychlé nabíjení
  • Dlouhá doba provozu (min. 3 hod)
  • Ochrana proti přehřátí
  • Automatické vypnutí
  • Ohleduplné k životnímu prostředí
barva šedá
hmotnost 2 kg
napětí 220-240 V
příkon 400 W
rozměry (dך×v) 29 x 36 x 5 cm
záruční doba 2 roky
výrobce LANAFORM

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektricky vyhřívané dečky a prostěradla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: