Zdravá Lahev 0,5 Dívka s deštníkem

Kód: 822
269 Kč
Skladem externě

Zdravá lahev® nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Podporuje zdravý životní styl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravá lahev je vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely.

Tento materiál (polypropylen) se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví. bez ftalátů, změkčovadel, BPA

Zdravá lahev® je lahev bez obsahu těchto toxických látek, které se uvolňují např. z jiných často dovážených plastových lahví, je bez zápachů a plísní

Je snadné udržovat ji stále hygienicky čistou. Její použití je možné pro všechny typy nápojů bez omezení - nápoje až do 100°C, ledové nápoje nebo sycené. U sycených nápojů doporučujeme otočit zátku do pozice „CLOSE", aby se zátka tlakem sama neuvolňovala.

Pomáhá Vám dodržovat správný pitný režim, který je důležitý pro Vaše zdraví a pohodu. Je výborným pomocníkem i v případě, že Vaše dítě dostatečně nepije - mnoho maminek potvrzuje, že Zdravá lahev® dokáže dítě tzv. "rozpít".

Oblíbená je Zdravá lahev® mezi kojícími maminkami, pro které je pravidelný a vydatný příjem tekutin nezbytný.

Samozřejmostí je její využití při všech fyzicky náročných sportech (atletika, zumba, fotbal, hokej, fitbox, běh, jumping, basketbal, tenis, plavání, floorbal apod.).

Je ekologicky šetrná -běžně dostupné balené nápoje pro jednorázovou spotřebu zatěžují planetu a jsou náročné i na Vaši peněženku, navíc postrádáte kontrolu nad kvalitou obsaženého nápoje z důvodu dlouhé logistiky a neznámému skladování.

Se Zdravou lahví®, která Vám nabízí i mnohaleté používání, šetříte životní prostředí, své peníze a hlavně své zdraví – víme, co pijeme my i naše děti. Zdravá lahev® je plně recyklovatelná a ekologicky šetrná. Při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravá Lahev
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: