Kompresivní punčochy

Kompresivní punčochy jsou speciální druh punčoch nebo podkolenek, které vyvíjejí mírný tlak na nohy a kotníky. Tento tlak pomáhá zlepšit krevní oběh, což může být užitečné pro lidi trpící různými zdravotními stavy, jako jsou křečové žíly, otoky nohou, lymfedém nebo pro ty, kteří se zotavují po operaci. Kompresivní punčochy se také často používají k prevenci hluboké žilní trombózy (HVT) u lidí, kteří cestují na dlouhé vzdálenosti nebo u těch, kteří jsou dlouhodobě nehybní.

4 položek celkem
Kompresivní punčochy lýtkové černé
595 Kč

Oceníte při otocích dolních končetin z různých diagnostických důvodů /kardiaci, diabetici, nemocní s ledvinami/. Doporučujeme pro všechny profese, především pro ty, kteří mají...

Kód: 3891/S/M
Kompresivní punčochy lýtkové modré
595 Kč
Kód: 951
Kompresivní punčochy lýtkové modré dlouhé Kód: 950
medi fix sanomed
Lepidlo na punčochy Medi fix
Skladem - odesíláme do 2 dnů
285 Kč

Lepicí krém pro uchycení zdravotních kompresivních punčoch a elastických kompresivních pletenin

Kód: 4896
Kompresní punčochy jsou k dispozici v různých stupních komprese, které se měří v milimetrech rtuťového sloupce (mmHg). Lékaři mohou doporučit různé úrovně komprese na základě konkrétního zdravotního stavu a potřeb jednotlivce. Kompresní punčochy by měly být správně padnoucí a je doporučeno, aby byly předepsány nebo alespoň schváleny zdravotnickým odborníkem, aby bylo zajištěno, že jsou používány správně a bezpečně.